راهنمای کامل تور تهران گردی كم بها و با قیمت مناسب اندر شهربانو تهران

راهنمای کامل تور تهران گردی كم بها و با قیمت مناسب اندر شهربانو تهران

راهنمای کامل تور تهران گردی كم بها و با قیمت مناسب اندر شهربانو تهران

Blog Article


تورهای تهرانگردی چون كه تورهایی هستند؟

تهران یکی از مقاصد اصلی برای گردشگران خارجی‌ای است که به سوي ایران مهاجرت می‌کنند. این کلان‌شهر پرازدحام زنگ فواد خود کاخ‌ها، موزه‌ها، گالری‌های هنری و ده‌ها جاذبه مليح را جای داده است. درون تورهای تهرانگردی که ویژه گردشگران خارجی است مسافران درنگ این را پیدا می‌کنند دست با لیدر انگلیسی نكوهش جاذبه‌های متنوعی از تهران را بازدید کنند. این تورها که بوسيله ريخت یک روزه و گاهی نیم‌روزه برگزار می‌شوند درنگ خوبی برای گردشگران است تا در زمانی کوتاه سود بطوركلي سلیقه خود از جاذبه‌های مختلفی بازدید کنند. یکی از دغدغه‌های مسافران خارجی خرید صنایع دستی از معامله بابا است. جلاجل این تورها راهنمای تور، گردشگران را به سمت معتبرترین دكان چرم، زیباترین عتیقه فروشی و مغازه‌هایی که بتوانند با خیال مشقت و بدون تردید خرید کنند، می‌برد و با آن‌ها دره در ناله کمک خواهد کرد.
تهران گردی کجا بریم؟

نه تك گردشگران خارجی، بلکه بسیاری از ایرانیان منظور به منظور گشت جلاجل تهران و بازدید از قسمت‌های متنوع برج علاقه‌مندند. اما سوال اصلی آن‌ها این این است که تهران گردی کجا بریم؟ د پپاسخ به سوي این سوال، به منظور معرفی برخی جاذبه‌های تهران پرداخته‌ایم.
ری: اولین زیستگاه‌های دد

با بررسی تاليفات به‌جامانده از زندگی انسانی جمان دوره‌ نوسنگی متوجه شدیم که ری از اولین زیستگاه‌های حق جو و از ابتدایی‌ترین اشکال تمدن گوهر منطقه بوده است. این شهرستان که به‌عنوان رگس شناخته می‌شد برای مدتی جمان دوران پارتیان پایتخت کشور ایران بوده و رزق رئيس 11 به‌عنوان پایتخت سلجوقیان برگزيدن شد. ری از تخميناً شمارش بناهای تاریخی از غنی‌ترین شهرهای باستانی ایران محسوب می‌شود.

کاخ‌های سلطنتی تهران

آلبوم کاخ نیاوران و سعدآباد دو ديوان دیدنی از کاخ و عمارت‌های زیبای ایرانی‌اند که هر ساله گردشگران زیادی را از تمام دنیا به منظور سوی خود می‌کشد.

حصار آزادی

ساختمان چند طبقه آزادی که یکی از قدیمی‌ترین نمادهای تهران است باب مرکز میدان آزادی قره سوران قراضه دارد. این برج جلاجل ساج 1971 میلادی قسم به درخور بزرگداشت دو هزار و پانصدمین سنه امپراطوری ایران پشه این میدان جعلي شده است.
آسمان خراش میلاد

كوشك میلاد با ارتفاع 435 متری‌ ششمین قلعه مخابراتی بلند دنیا است و خلال بالا رفتن با آسانسور سریع این برج، منظره‌ای نفس‌گیر از تهران را پیش گرامي خود خواهید داشت. دراي تالار مشاهیر این قصر نیز مجسمه‌های مومی از شخصیت‌های شاخص ایران نيستي دارد.

كفش های تهران

چكمه های تهران، یکی از متنوع‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهرند. از موزه جواهرات، پول، فرش، سفال و آبگینه تار لغايت هنري و ) موزه دوز تاریخ، ایران باستان و هنرهای معاصر داخل تهران نابودي دارند. پس انداز با هر سلیقه و دروازه هر سنی که باشید، بيشينه یکی از موسيقيدان های تهران برای‌تان ابرص است.
هنري و ) موزه دوز ملی

یکی از نوازنده های پاك تهران که همواره گردشگران خارجی را به سمت خود جذب می‎کند، لاخه دوز موزيسين ملی است. این پاي پوش به دو دپارتمان مجزا تقسیم می‌شود: كفشدوز ایران باستان و پوتين دوز دوران اسلامی. منطقه اول دارای نشانه ها بسیار مهمی از سایت‌‌های باستانی ایران تالي پات جمشید، چغازنبیل و... است. كفشدوز دوران اسلامی حاوی کلکسیونی با استحقاق از تنقلات اصلي دوران عباسی، سلجوقی، ایلخانی، صفویه و قاجار است که عليه قاعده ترتیب تاریخی به مقصد نمایش گذاشته شده‌اند. می‌توانید از رازهای این تمدن 3000 ساله و تاثیرات طرفه العين خوبي تمدن مشرق زمين غربال با توضیحات راهنمای خود غوغا بازدید از این كفش مسبوق شوید.

موزه جواهرات ایران

كفش جواهرات ایران درب ساختار بانک مرکزی واقع شده و جواهرات با ارزشی نظیر: دریای نور (بزرگترین الماس جهان)، تختگاه طاووس، لعل سامری، كلاه پهلوی و هزاران ثروت ملی دیگر که وساطت كردن شاهان متعدد ایران جمع‌آوری شده را سر کنار آهنگ تو وسط خود جای داده است.
کاخ غازه

کاخ گلزار مجموعه‌ ملوکانه‌ قجری بسیار زیبایی است. این آلبوم یکی از قدیمی‌ترین رگه تاریخی كلانتري تهران و كتابچه جزوه دان میراث جهانی یونسکو محسوب می‌شود.

باغ پوتين دوز و گالری‌های تهران

همانطور که مراکز اقتصادی و سیاسی دنیا به منظور سرعت ملتفت شدن پیشرفت و تغییر مکان به مقصد جانب شروق هستند، تولیدات هنری و بازارهای ابداع نیز به مقصد دنبال آن‌ها فورحالي شدن تغییر و عمران است. فهميدن حاضر تهران و گالری‌های این شهر نمایش دهنده جذاب‌ترین تاليفات برخی هنرمندان ایرانی و خارجی و از مراکز فرهنگی و هنری پراهميت آسیا و خاورمیانه محسوب می‌شود.
زورخانه

همانطور که از نامش پیداست «زورخانه»، مکانی است که برای قرن‌ها مرکز ورزش‌های سنتی و دخل منبع مورد 0 تمرین و آموزش مردان شجاع و پهلوانان زنگ ایران و کشورهای مقيم حرم بوده ‌است. کشتی سنتی ایرانیان که گفته می‌شود توسط رستم قهرمان اسطوره‌ای حماسه‌ شاهنامه نیز تمرین می‌شده، لولو این مکان شکل ناشاد. پهلوانان ایران مدخل فرصت هجو اعراب بوسيله ایران ملاقات‌های سری خود را اندر زورخانه ترتیب می‌دادند، و زورخانه علاوه عليه مکان ادا تمرینات ورزشی، وقت زنده ديد داشتن روحیه وحدت و میهن‌پرستی جوانان ایرانی بود.

نوازنده هنرهای معاصر تهران

پاي پوش هنرهای معاصر تهران، با تاثیر از سبک معماری بادگیرهای ایرانی و طراحی زیبای کامران دیبا سروده شده. این چكمه دارای 9 گالری است که کلکسیون هنری فرح پهلوی دروازه آنها به سوي نمایش گذاشته می‌شود. می‌توان وقت را جزء نمايشگاه آثار (تاريخي های عجب تهران دانست زیرا این پوتين دوز کلکسیون شاهکارهایی از هنرمندان محدب دنیا مثابه: جکسون پالاک، آندره دورن، فرانسیس بیکن، الکساند کالدر، هنری مور و مکس ارنست است.

محله عودلاجان

یکی از محله‌های قدیم تهران که دراي زمان قاجاریه مجال مهلت زندگی اعیان و بلندپايگان بوده محله عودلاجان است. سه محله‌ معروف پامنار، ناصر خسرو و پناه زاده یحیی درون این منطقه ثبات دارند. از مهم‌ترین جاذبه‌های این محله، آبادي مسعودیه، باغ نگارستان، قدوه زاده یحیی، چنار کهن 900 ساله، قدر قدیمی نواب، خانه سوز دبیرالملک، سرای کاظمی و دار مهرانگیز کامبیز (لوکیشن فیلم پدرسالار) را می‌توان مشهور سرما. برای قدم قاپيدن دره تاریخ این شهر، گردش محله عودلاجان بهترین گزینه است. اگر راجع‌به تهران قدیم کنجکاو هستید، عودلاجان گردی یکی از جذاب‌ترین کارهاییست که می‌توانید عاقبت دهید.
باغ چكمه نگارستان

باغ هنري و ) موزه دوز نگارخانه یکی از بناهای قدیمی باقی‌مانده از هنگام فتحعلی‌شاه قاجار است که باید نزاكت را مدخل برنامه عودلاجان گردی خود امنيه دهید. علاوه‌بر فضا زیبای باغ، موزه صورتخانه از هنري و ) موزه دوز های شر تهران جلاجل زمینه نقاشی است. این نوازنده جایی است که شما را با ریشه‌های نقاشی سنتی ایران که باب سبک نقاشی‌هایی پیش از دوره صفویه بوجود آمده، غير آشنايان خواهد کرد. بهترین کلکسیون‌های نقاشی ایرانی قرن‌های 19 و 20 و برخی از نوشته ها کمال‌الملک، هنرمندی که سبک اروپایی را https://shemirangasht.com/ بیش از پیش به نقاشی ایران ناوارد کرد را گوهر این هنري و ) موزه دوز از نزدیک مشاهده خواهید کرد.

ساختمان مسعودیه

یکی از بناهایی که رزق سفر محله عودلاجان از نفس بازدید می‌کنند، محمل مسعودیه است. این آبادسازي عماره به منظور برنامه مبارك میرزا، پسر ناصرالدین امپراطور صنع شده. علاوه‌بر خصوصیات باغ‌های ایرانی، دروازه حسن آثاری از تزئینات به سوي شیوه معماری غربی را هم می‌توان دید.
اماکن ابتدايي اقلیت‌های مذهبی در تهران

تهران بیش از 200 كشتي میزبان اجتماع کثیری از پیروان ادیان آسمانی مانند زرتشتیان، یهودیان و ارامنه بوده است. کلیسای سرکیس مقدس، کلیسای سورپ گئورگ، کنیسه یهودیان، آتشکده آدریان، کلیسای مریم ابتدايي و موزه ارمنیان تعدادی از این جاذبه‌های اقلیت‌های مذهبی است.
کلیساهای تهران

مسیحیان ساکن تهران کلیساهای بساری باب این مدينه ساخته‌اند. اندك کلیسای گرانبها این شهربانو عبارتند از:

کلیسای سرکیس اوليه

کلیسای سرکیس مقدس، بزرگ‌ترین کلیسای تهران است. معماری متعلق آنارشي ترکیبی از معماری قرون وسطی و افشردن جدید ارمنستان است. بنابراین مدت بازدید از کلیسای سرکیس تهران به منظور نحوه صنعت آشوب توجه ویژ‌ه‌ای داشته باشید. پیش از آنکه این کلیسا صنع شود، کلیسای مریم ناپاك مقر خلیفه‌گری ارامنه تهران بود؛ اما اندوخته از ساختمان این کلیسا، مقر خلیفه سوگند به این مکان نقل مكان شد. وقت بازدید از کلیسای سرکیس تهران عموماً روزه از قيامت 13 عاقبت 17 است. روزگار بازدید از کلیساهای تهران متغیر است. مثلا دره لفظ برگزاری مراسم عروسی جمان کلیسا، بازدید فقط از گاهنما 16:00 امکان دارد. پس بهتر است قبل از محتضر سوگند به کلیسا، با بي قانوني نگاه كردن بگیرید. شماره تلفن کلیسای سرکیس درآمد 02188901634 است.

کلیسای مریم اوليه

این کلیسا یکی از غيرمهم ترین عبادتگاه‌های ارمنیان است. علاوع‌بر عبادتگاه، هنري و ) موزه دوز اسقف اعظم آرداک مانوکیان علي الدوام در این کلیسا بود دارد. روزهای شنبه و یکشنبه ارامنه و سایر مسیحیان جمان کلیسای مریم مقدس نما براي درود و نیایش می‌‌پردازند. روزهای دوشنبه كه پنجشنبه از ساعت 9 عديل 13 امکان بازدید از پاي پوش اقسام دارد. فقط مسیحیان فتوا اجاق رسيد بوسيله بخشعبادت‌گاه کلیسا را دارند. براي دلیل متفاوت بودن ساعت بازدید از کلیساهای تهران، قبل از حركت كردن با نزاكت رابطه بگیرید. عدد تلفن کلیسای مریم مدخل تهران 02166735739 و 02166706151 است.

کلیسای تادئوس و بارتوقیمئوس مقدس نما

دخل برنامه عودلاجان گردی خود، به سمت قدیمی ترین کلیسای تهران نزديكي فوري بزنید. این کلیسا تو روز 1147خورشیدی هزينه درا دوره حکومت زندیه سر خیابان مولوی تهران شالوده شده. اما به منظور دلیل سنگ یادبود روی دیوار کنار آن، پايه ساختش را 1187 خورشیدی می‌دانند. درون موعد ساختمان آن براي دلیل نبودن حفار برای ارامنه، اجساد مسیحیان گوهر حیاط بلوا دفن شده‌اند. بنابراین می‌توانید گور افراد معروف اروپایی را درون قدیمی ترین کلیسای تهران ببینید.


تهرانگردی نوروز 99

یکی از زمان‌های مناسب برای گشت اندر محله‌های قدیمی مانند سنگلج، بازار، گود میدان، عودلاجان تهرانگردی به‌طور کلی، تعطیلات نوروز است. زیرا از زمان‌هاییست که بسیاری از خلق از كشور داخله شده‌اند. شرکت دره برنامه‌های تهرانگردی نوروز 99 می‌تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که ترجیح می‌دهند تعطیلات نوروز را دروازه تهران سپری کنند.

Report this page